Estal 700 ml glassflaske 'Pilot', åpning: kork
Artikkelnummer : 100039660
700 ml glassflaske 'Pilot', åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
48,12 kr
30
46,60 kr
3%
60
45,29 kr
5%
105
44,09 kr
8%
255
36,01 kr
25%
525
34,92 kr
27%
1.050
33,61 kr
30%
1.575
28,92 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 48,12 kr 48,12 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Den enkle og stilige 'Pilot'-flasken med en kapasitet på 700 ml og korklokk er perfekt for ulike høykvalitetsdrikker som whisky og likører. Laget av 100 % resirkulert glass, kombinerer den funksjonalitet med miljøbevissthet.
| Diameter - utvendig | 75 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 245 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 600 g |
| Volum - anbefalt | 700 ml |
| Volum - full til randen | 731 ml |
| Farge | Grønn |
| Materiale - Kategori | Flint Wild Glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Den enkle og stilige 'Pilot'-flasken med en kapasitet på 700 ml og korklokk er perfekt for ulike høykvalitetsdrikker som whisky og likører. Laget av 100 % resirkulert glass, kombinerer den funksjonalitet med miljøbevissthet.
| Diameter - utvendig | 75 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 245 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 600 g |
| Volum - anbefalt | 700 ml |
| Volum - full til randen | 731 ml |
| Farge | Grønn |
| Materiale - Kategori | Flint Wild Glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Lokk må bestilles separat. Vennligst sørg for at de er lagt til i handlekurven din.















































