Estal 700 ml glassflaske 'Silo', åpning: kork
Artikkelnummer : 100039790
700 ml glassflaske 'Silo', åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
51,83 kr
30
50,20 kr
3%
60
48,56 kr
6%
105
47,47 kr
8%
255
38,85 kr
25%
360
37,54 kr
27%
540
36,12 kr
30%
720
30,99 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 51,83 kr 51,83 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Med sitt slanke design og bærekraftige glass er 700 ml 'Silo' flaske perfekt for høykvalitets brennevin. Korken sikrer en naturlig og sikker forsegling.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 243,5 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 750 , 755 g |
| Volum - anbefalt | 700 ml |
| Volum - full til randen | 725 ml |
| bredde | 73,3 mm |
| Farge | Grønn |
| Materiale - Kategori | Flint Wild Glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 21,5 mm |
| Produsent | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Med sitt slanke design og bærekraftige glass er 700 ml 'Silo' flaske perfekt for høykvalitets brennevin. Korken sikrer en naturlig og sikker forsegling.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 243,5 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 750 , 755 g |
| Volum - anbefalt | 700 ml |
| Volum - full til randen | 725 ml |
| bredde | 73,3 mm |
| Farge | Grønn |
| Materiale - Kategori | Flint Wild Glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 21,5 mm |
| Produsent | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Lokk må bestilles separat. Vennligst sørg for at de er lagt til i handlekurven din.





















