Estal 700 ml glassflaske 'Barrel', åpning: kork
Artikkelnummer : 100039720
700 ml glassflaske 'Barrel', åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
49,11 kr
20
47,47 kr
3%
50
46,05 kr
6%
100
45,18 kr
8%
250
36,88 kr
24%
429
35,46 kr
27%
643
34,37 kr
30%
858
29,35 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 49,11 kr 49,11 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
700 ml-versjonen av 'Barrel'-flasken gir enda mer plass til dine fine drikker. Det innovative, resirkulerte glasset og korkproppen gjør den til et bærekraftig valg for brennevin.
| Diameter - utvendig | 94,5 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 180 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 600 g |
| Volum - anbefalt | 700 ml |
| Volum - full til randen | 728 ml |
| Farge | Grønn |
| Materiale - Kategori | Flint Wild Glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
700 ml-versjonen av 'Barrel'-flasken gir enda mer plass til dine fine drikker. Det innovative, resirkulerte glasset og korkproppen gjør den til et bærekraftig valg for brennevin.
| Diameter - utvendig | 94,5 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 180 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 600 g |
| Volum - anbefalt | 700 ml |
| Volum - full til randen | 728 ml |
| Farge | Grønn |
| Materiale - Kategori | Flint Wild Glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Lokk må bestilles separat. Vennligst sørg for at de er lagt til i handlekurven din.




















