Estal 700 ml glassflaske 'Clarior', åpning: kork
Artikkelnummer : 100039800
700 ml glassflaske 'Clarior', åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
53,69 kr
20
52,05 kr
3%
50
50,63 kr
5%
100
49,32 kr
8%
250
40,38 kr
24%
480
38,85 kr
27%
720
37,54 kr
30%
960
32,30 kr
39%
Ingenting valgt
700 ml 'Clarior' glassflaske imponerer med sin klare eleganse og praktiske korkpropp. Den er laget av 100 % resirkulert glass og gir en miljøvennlig måte å fylle høykvalitetsdrikker på.
| Diameter - utvendig | 91,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 250 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 800 g |
| Volum - anbefalt | 700 ml |
| Volum - full til randen | 725 ml |
| Farge | Grønn |
| Materiale - Kategori | Flint Wild Glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
700 ml 'Clarior' glassflaske imponerer med sin klare eleganse og praktiske korkpropp. Den er laget av 100 % resirkulert glass og gir en miljøvennlig måte å fylle høykvalitetsdrikker på.
| Diameter - utvendig | 91,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 250 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 800 g |
| Volum - anbefalt | 700 ml |
| Volum - full til randen | 725 ml |
| Farge | Grønn |
| Materiale - Kategori | Flint Wild Glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Lokk må bestilles separat. Vennligst sørg for at de er lagt til i handlekurven din.




















