Estal 500 ml glassflaske 'Farm', åpning: kork
Artikkelnummer : 100039690
500 ml glassflaske 'Farm', åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
34,48 kr
20
33,50 kr
2%
50
32,52 kr
5%
100
31,75 kr
7%
250
25,86 kr
24%
466
25,10 kr
27%
699
24,23 kr
29%
932
20,73 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 34,48 kr 34,48 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
500 ml 'Farm'-flasken kombinerer tradisjonell og allsidig form med moderne bærekraft. Den er perfekt for høyverdige brenneviner, mens korkproppen gir en miljøvennlig forsegling.
| Form - Bunn | Rundt |
|---|---|
| Høyde | 182 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 417 , 845 g |
| Volum - anbefalt | 500 ml |
| Farge | Grønn |
| Materiale - Kategori | Flint Wild Glass |
| Produksjonsland | EU |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
500 ml 'Farm'-flasken kombinerer tradisjonell og allsidig form med moderne bærekraft. Den er perfekt for høyverdige brenneviner, mens korkproppen gir en miljøvennlig forsegling.
| Form - Bunn | Rundt |
|---|---|
| Høyde | 182 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 417 , 845 g |
| Volum - anbefalt | 500 ml |
| Farge | Grønn |
| Materiale - Kategori | Flint Wild Glass |
| Produksjonsland | EU |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Lokk må bestilles separat. Vennligst sørg for at de er lagt til i handlekurven din.






