Westmark Jet for tut, PE-plast, svart
Artikkelnummer : 100018490
Jet for tut, PE-plast, svart
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
16,15 kr
20
15,71 kr
2%
50
15,28 kr
5%
100
14,84 kr
8%
150
12,22 kr
24%
200
11,79 kr
26%
250
11,35 kr
29%
500
9,71 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 16,15 kr 16,15 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Svart flaskeutgyter 'Pour' laget av myk plast for dosering av likører og brennevin.
Passer for flaskeåpninger fra 17,5 til 20,5 mm.
| Diameter - utvendig | 31 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 65 mm |
| Vekt | 9 g |
| Farge | Svart |
| Materiale - Kategori | PE |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Svart flaskeutgyter 'Pour' laget av myk plast for dosering av likører og brennevin.
Passer for flaskeåpninger fra 17,5 til 20,5 mm.
| Diameter - utvendig | 31 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 65 mm |
| Vekt | 9 g |
| Farge | Svart |
| Materiale - Kategori | PE |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.













