Westmark Hellutløp i rustfritt stål med luftør, rustfritt stål, sølv-svart
Artikkelnummer : 100003740
Hellutløp i rustfritt stål med luftør, rustfritt stål, sølv-svart
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
68,75 kr
20
66,67 kr
3%
50
64,60 kr
6%
100
63,29 kr
7%
250
51,51 kr
25%
500
49,87 kr
27%
1.000
48,12 kr
30%
2.500
41,14 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 68,75 kr 68,75 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Gastroutløp laget av rustfritt stål og svart poly-kork samt et luftrør av metall. Best egnet for drikker som må 'puste'!
Egnet for flaskeåpninger fra 18,5 til 21,5 mm.
| Diameter - utvendig | 25 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 93 mm |
| Vekt | 10 g |
| Farge | Sølv |
| Materiale - Kategori | Rustfritt stål |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Åpningsstørrelse | PP 31,5 |
| Produsent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Gastroutløp laget av rustfritt stål og svart poly-kork samt et luftrør av metall. Best egnet for drikker som må 'puste'!
Egnet for flaskeåpninger fra 18,5 til 21,5 mm.
| Diameter - utvendig | 25 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 93 mm |
| Vekt | 10 g |
| Farge | Sølv |
| Materiale - Kategori | Rustfritt stål |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Åpningsstørrelse | PP 31,5 |
| Produsent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.










