Westmark Hellutløp Inox fløyelskrage, rustfritt stål, sølv
Artikkelnummer : 100018520
Hellutløp Inox fløyelskrage, rustfritt stål, sølv
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
65,15 kr
10
63,07 kr
3%
20
61,22 kr
6%
50
59,91 kr
8%
100
49,00 kr
24%
200
47,14 kr
27%
Ingenting valgt
Enhetspris: 65,15 kr 65,15 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Samtkragenausgießer 'Fine Flow' i rustfritt stål og svart poly-kork for spesielt nøyaktig dosering av væsker.
Egnet for flaskemunner fra 17,0 til 20,0 mm.
| Diameter - utvendig | 29 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 102 mm |
| Vekt | 10 g |
| Farge | Sølv |
| Materiale - Kategori | Rustfritt stål |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Samtkragenausgießer 'Fine Flow' i rustfritt stål og svart poly-kork for spesielt nøyaktig dosering av væsker.
Egnet for flaskemunner fra 17,0 til 20,0 mm.
| Diameter - utvendig | 29 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 102 mm |
| Vekt | 10 g |
| Farge | Sølv |
| Materiale - Kategori | Rustfritt stål |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.













