Westmark Doseringstut 'Auto Pour' 3 cl, PE-plast, klar
Artikkelnummer : 100018440
Doseringstut 'Auto Pour' 3 cl, PE-plast, klar
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
105,52 kr
10
102,25 kr
3%
20
99,19 kr
5%
50
96,90 kr
8%
100
79,11 kr
25%
200
76,50 kr
27%
Ingenting valgt
Enhetspris: 105,52 kr 105,52 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Profesjonell, gjennomsiktig doseringsutløser 3cl med kuleholdesystem. Best egnet for profesjonell bruk.
Egnet for flaskeåpninger fra 17,0 til 21,0 mm.
| Diameter - utvendig | 39 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 102 mm |
| Vekt | 23 g |
| Volum - anbefalt | 30 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | PE |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Profesjonell, gjennomsiktig doseringsutløser 3cl med kuleholdesystem. Best egnet for profesjonell bruk.
Egnet for flaskeåpninger fra 17,0 til 21,0 mm.
| Diameter - utvendig | 39 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 102 mm |
| Vekt | 23 g |
| Volum - anbefalt | 30 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | PE |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.












