Westmark Doseringstut 'Auto Pour' 1 cl, PE-plast, klar
Artikkelnummer : 100018420
Doseringstut 'Auto Pour' 1 cl, PE-plast, klar
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
109,56 kr
10
106,07 kr
3%
20
102,90 kr
6%
50
100,72 kr
8%
100
82,06 kr
25%
200
79,44 kr
27%
Ingenting valgt
Enhetspris: 109,56 kr 109,56 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Profesjonell, transparent doseringsutløser med kuleholdesystem. Doseringsmengde 1 cl. Best egnet for profesjonell bruk.
Egnet for flaskeåpninger fra 17,0 til 21,0 mm.
| Diameter - utvendig | 39 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 102 mm |
| Vekt | 22 g |
| Volum - anbefalt | 10 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | PE |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Profesjonell, transparent doseringsutløser med kuleholdesystem. Doseringsmengde 1 cl. Best egnet for profesjonell bruk.
Egnet for flaskeåpninger fra 17,0 til 21,0 mm.
| Diameter - utvendig | 39 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 102 mm |
| Vekt | 22 g |
| Volum - anbefalt | 10 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | PE |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.












