Avery Zweckform Zweckform klistremerker 'Marihøne', papir, flerfarget
Artikkelnummer : 100019190
Zweckform klistremerker 'Marihøne', papir, flerfarget
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
30,34 kr
10
29,57 kr
2%
20
28,59 kr
5%
50
27,83 kr
8%
100
22,92 kr
24%
200
22,04 kr
27%
Ingenting valgt
Enhetspris: 30,34 kr 30,34 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Etiketten 'Ladybug' fra Zweckform-Design-serien 'Creative' Z-Design fester seg til flasker, glass, papir og mange andre materialer. Egnet til å lage og dekorere. Emballasjeenhet: 3 ark
| Form - Bunn | Gaveetiketter |
|---|---|
| Høyde | 1,5 mm |
| Vekt | 8 g |
| bredde | 80 mm |
| Farge | Flerfarget |
| Materiale - Kategori | Papir |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Etiketten 'Ladybug' fra Zweckform-Design-serien 'Creative' Z-Design fester seg til flasker, glass, papir og mange andre materialer. Egnet til å lage og dekorere. Emballasjeenhet: 3 ark
| Form - Bunn | Gaveetiketter |
|---|---|
| Høyde | 1,5 mm |
| Vekt | 8 g |
| bredde | 80 mm |
| Farge | Flerfarget |
| Materiale - Kategori | Papir |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.








