Avery Zweckform Zweckform etiketter 'Jordbær', oval, papir, flerfarget
Artikkelnummer : 100023420
Zweckform etiketter 'Jordbær', oval, papir, flerfarget
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
30,34 kr
10
29,57 kr
2%
20
28,59 kr
5%
50
27,83 kr
8%
100
22,92 kr
24%
200
22,04 kr
27%
Ingenting valgt
Enhetspris: 30,34 kr 30,34 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Skrivbare husholdningsetiketter 'Strawberries' fra Zweckform designserie 'Home' De selvklebende etikettene med et ovalt tekstfelt egner seg for spesielt dekorativ merking på dine syltetøyglass og likørflasker.
| Form - Bunn | Firkantet |
|---|---|
| Høyde | 1,5 mm |
| Vekt | 8 g |
| bredde | 80 mm |
| Farge | Flerfarget |
| Materiale - Kategori | Papir |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Skrivbare husholdningsetiketter 'Strawberries' fra Zweckform designserie 'Home' De selvklebende etikettene med et ovalt tekstfelt egner seg for spesielt dekorativ merking på dine syltetøyglass og likørflasker.
| Form - Bunn | Firkantet |
|---|---|
| Høyde | 1,5 mm |
| Vekt | 8 g |
| bredde | 80 mm |
| Farge | Flerfarget |
| Materiale - Kategori | Papir |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.








