WECK WECK-kokering RR80, rød, åpning: Rundkant
Artikkelnummer : 100034160
WECK-kokering RR80, rød, åpning: Rundkant
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
1,75 kr
50
1,64 kr
6%
250
1,53 kr
12%
500
1,31 kr
25%
1.000
1,20 kr
31%
2.500
1,09 kr
37%
Ingenting valgt
Enhetspris: 1,75 kr 1,75 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
WECK-konserveringsringen. Sikkerheten for all mat i WECK-glassene med 80 mm munndiameter (RR80).
| Diameter - utvendig | 88,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 1,4 mm |
| Vekt | 4 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
WECK-konserveringsringen. Sikkerheten for all mat i WECK-glassene med 80 mm munndiameter (RR80).
| Diameter - utvendig | 88,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 1,4 mm |
| Vekt | 4 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.












