WECK WECK-innkokingsring RR120, rød, åpning: Rundkant
Artikkelnummer : 100034180
WECK-innkokingsring RR120, rød, åpning: Rundkant
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
3,38 kr
20
3,27 kr
3%
50
3,06 kr
9%
100
2,95 kr
12%
250
2,73 kr
19%
500
2,62 kr
22%
1.000
2,51 kr
25%
2.500
2,40 kr
28%
Ingenting valgt
Enhetspris: 3,38 kr 3,38 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
For å sikre at den tilberedte maten er ideelt beskyttet, bør du lukke glassene med WECK-konserveringsringen. Passer for alle WECK-briller med en munndiameter på 120 mm (RR120).
| Diameter - utvendig | 126,85 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 1,4 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 5 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
For å sikre at den tilberedte maten er ideelt beskyttet, bør du lukke glassene med WECK-konserveringsringen. Passer for alle WECK-briller med en munndiameter på 120 mm (RR120).
| Diameter - utvendig | 126,85 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 1,4 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 5 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.










