WECK WECK-kokering RR40, rød, åpning: Rundkant
Artikkelnummer : 100034140
WECK-kokering RR40, rød, åpning: Rundkant
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
1,31 kr
50
1,20 kr
8%
100
1,09 kr
16%
500
0,98 kr
25%
1.000
0,87 kr
33%
2.500
0,76 kr
41%
Ingenting valgt
Enhetspris: 1,31 kr 1,31 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
DEN konserveringsringen som perfekt forsegler all konservert mat. Bærekraftig og laget av naturgummi. Passer for alle WECK-briller med 40 mm munndiameter (RR40).
| Diameter - utvendig | 52,1 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 1,4 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 2 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
DEN konserveringsringen som perfekt forsegler all konservert mat. Bærekraftig og laget av naturgummi. Passer for alle WECK-briller med 40 mm munndiameter (RR40).
| Diameter - utvendig | 52,1 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 1,4 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 2 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.












