WECK WECK-innkokingsring RR60 #, rød, åpning: rund kant
Artikkelnummer : 100034150
WECK-innkokingsring RR60 #, rød, åpning: rund kant
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
1,53 kr
50
1,31 kr
14%
250
1,09 kr
28%
1.000
0,98 kr
35%
2.500
0,87 kr
43%
Ingenting valgt
Enhetspris: 1,53 kr 1,53 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
For å beskytte den konserverte maten perfekt, trenger du konserveringsringen fra WECK. Passer for alle WECK-briller med 60 mm munndiameter (RR60).
| Diameter - utvendig | 67,8 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 1,4 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 1 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
For å beskytte den konserverte maten perfekt, trenger du konserveringsringen fra WECK. Passer for alle WECK-briller med 60 mm munndiameter (RR60).
| Diameter - utvendig | 67,8 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 1,4 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 1 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.












