Glass og flasker Tinnetikett 'God jul', firkantet, metall, sølv
Artikkelnummer : 100001410
Tinnetikett 'God jul', firkantet, metall, sølv
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
23,57 kr
10
22,92 kr
2%
20
22,15 kr
6%
50
21,82 kr
7%
100
17,68 kr
24%
200
17,02 kr
27%
500
16,48 kr
30%
Ingenting valgt
Metalletikett 'Merry Christmas' Rektangulær, ca 5x5 cm stor, selvklebende og fleksibel etikett som fester seg på glass, konvolutter og nesten alle andre materialer.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 1 mm |
| Vekt | 3 g |
| bredde | 50 mm |
| Farge | Sølv |
| Materiale - Kategori | Tinn |
| Produksjonsland | Frankrike |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Metalletikett 'Merry Christmas' Rektangulær, ca 5x5 cm stor, selvklebende og fleksibel etikett som fester seg på glass, konvolutter og nesten alle andre materialer.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 1 mm |
| Vekt | 3 g |
| bredde | 50 mm |
| Farge | Sølv |
| Materiale - Kategori | Tinn |
| Produksjonsland | Frankrike |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.





















