Glass og flasker 250 ml begerglass, åpning: Twist-Off (TO 82)
Artikkelnummer : 100008990
250 ml begerglass, åpning: Twist-Off (TO 82)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
8,40 kr
30
8,18 kr
2%
60
8,08 kr
3%
105
7,86 kr
6%
255
6,22 kr
25%
510
6,11 kr
27%
1.005
5,89 kr
29%
2.873
4,91 kr
41%
Ingenting valgt
Enhetspris: 8,40 kr 8,40 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Det runde glasset på 250 ml er universelt egnet for syltetøy, pesto, kremer, pålegg og pølser.
| Diameter - utvendig | 77,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 68,5 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 145 , 148 g |
| Volum - anbefalt | 250 ml |
| Volum - full til randen | 250 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Det runde glasset på 250 ml er universelt egnet for syltetøy, pesto, kremer, pålegg og pølser.
| Diameter - utvendig | 77,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 68,5 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 145 , 148 g |
| Volum - anbefalt | 250 ml |
| Volum - full til randen | 250 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























