Glass og flasker Skrumpkapsel 32x41, PVC-plast, bronse
Artikkelnummer : 100031440
Skrumpkapsel 32x41, PVC-plast, bronse
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
4,36 kr
10
4,15 kr
4%
20
4,04 kr
7%
100
3,93 kr
9%
200
3,38 kr
22%
500
3,27 kr
25%
Ingenting valgt
Enhetspris: 4,36 kr 4,36 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Krympekapselen type M bronse metallic med avrivningstape, bestående av termoplastfilm, krymper rundt flaskehalsen ved hjelp av varme. For perfeksjon av vinflaskene dine. Tilgjengelig i andre størrelser/varianter..
| Diameter - utvendig | 31,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 40 mm |
| Vekt | 1 g |
| Farge | Bronse |
| Materiale - Kategori | PVC |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Krympekapselen type M bronse metallic med avrivningstape, bestående av termoplastfilm, krymper rundt flaskehalsen ved hjelp av varme. For perfeksjon av vinflaskene dine. Tilgjengelig i andre størrelser/varianter..
| Diameter - utvendig | 31,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 40 mm |
| Vekt | 1 g |
| Farge | Bronse |
| Materiale - Kategori | PVC |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















