Glass og flasker Skrumpelokk 25x35, PVC-plast
Artikkelnummer : 100019570
Skrumpelokk 25x35, PVC-plast
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
3,93 kr
20
3,82 kr
2%
100
3,71 kr
5%
200
3,49 kr
11%
500
3,06 kr
22%
1.000
2,95 kr
24%
2.000
2,62 kr
33%
5.000
2,40 kr
38%
Ingenting valgt
Enhetspris: 3,93 kr 3,93 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Den lille gjennomsiktige krympekapselen (uten rivetape), laget av termoplastfilm, krymper rundt flaskehalsen når den varmes opp. For perfeksjon av vinflaskene dine.
| Diameter - utvendig | 25 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 35 mm |
| Vekt | 0,1 g |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | PVC |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Den lille gjennomsiktige krympekapselen (uten rivetape), laget av termoplastfilm, krymper rundt flaskehalsen når den varmes opp. For perfeksjon av vinflaskene dine.
| Diameter - utvendig | 25 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 35 mm |
| Vekt | 0,1 g |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | PVC |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















