Glass og flasker Skrumpelokk 22x35, PVC-plast
Artikkelnummer : 100030340
Skrumpelokk 22x35, PVC-plast
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
3,82 kr
10
3,71 kr
2%
20
3,49 kr
8%
100
3,38 kr
11%
200
2,95 kr
22%
500
2,62 kr
31%
Ingenting valgt
Enhetspris: 3,82 kr 3,82 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Krympekapselen TYPE XS transparent (uten rivetape), bestående av termoplastfilm, krymper rundt flaskehalsen ved oppvarming. For perfeksjon av vinflaskene dine. Tilgjengelig i andre størrelser/varianter.
| Diameter - utvendig | 22 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 35 mm |
| Vekt | 0,1 g |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | PVC |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Krympekapselen TYPE XS transparent (uten rivetape), bestående av termoplastfilm, krymper rundt flaskehalsen ved oppvarming. For perfeksjon av vinflaskene dine. Tilgjengelig i andre størrelser/varianter.
| Diameter - utvendig | 22 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 35 mm |
| Vekt | 0,1 g |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | PVC |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















