Glass og flasker Skrukork sprayforstøver, PP-plast, hvit, for åpning: 24/410
Artikkelnummer : 100031730
Skrukork sprayforstøver, PP-plast, hvit, for åpning: 24/410
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
14,84 kr
20
14,30 kr
3%
50
13,97 kr
5%
100
13,64 kr
8%
250
11,13 kr
24%
500
10,69 kr
27%
1.000
10,37 kr
30%
2.500
8,95 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 14,84 kr 14,84 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Den hvite skrukorken med sprayforstøver laget av robust PP-plast passer perfekt til 24/410 åpninger. Ideell for enkel og sikker bruk. Praktisk og pålitelig for dine sprayflasker.
| Diameter - utvendig | 27 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 206 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 7 g |
| Farge | Sølv |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | 24/41 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Den hvite skrukorken med sprayforstøver laget av robust PP-plast passer perfekt til 24/410 åpninger. Ideell for enkel og sikker bruk. Praktisk og pålitelig for dine sprayflasker.
| Diameter - utvendig | 27 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 206 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 7 g |
| Farge | Sølv |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | 24/41 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.





















