Glass og flasker Skrukork, PP-plast, svart, for åpning: 70/400
Artikkelnummer : 100000930
Skrukork, PP-plast, svart, for åpning: 70/400
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
4,04 kr
20
3,82 kr
5%
50
3,71 kr
8%
100
3,49 kr
13%
250
3,06 kr
24%
500
2,73 kr
32%
1.000
2,62 kr
35%
2.500
2,40 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 4,04 kr 4,04 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Svart skrukork laget av slitesterk polypropylen (PP), spesielt designet for 70/400 åpninger. Den runde utformingen sikrer en trygg og pålitelig tetning. Korken imponerer med sin robuste materialkvalitet og presise passform, som forhindrer lekkasje og muliggjør enkel håndtering.
| Diameter - utvendig | 72 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 12 mm |
| Vekt | 7 g |
| Farge | Svart |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | 70/4 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Svart skrukork laget av slitesterk polypropylen (PP), spesielt designet for 70/400 åpninger. Den runde utformingen sikrer en trygg og pålitelig tetning. Korken imponerer med sin robuste materialkvalitet og presise passform, som forhindrer lekkasje og muliggjør enkel håndtering.
| Diameter - utvendig | 72 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 12 mm |
| Vekt | 7 g |
| Farge | Svart |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | 70/4 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























