Glass og flasker Skrukork, metall, sølv, for åpning: 70/400
Artikkelnummer : 100000610
Skrukork, metall, sølv, for åpning: 70/400
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
9,17 kr
20
8,95 kr
2%
50
8,84 kr
3%
100
8,73 kr
4%
250
6,87 kr
25%
500
6,77 kr
26%
1.000
6,55 kr
28%
2.500
5,46 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 9,17 kr 9,17 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Den sølvfargede skrukorken i metall passer perfekt til 70/400 åpninger. Robust og rund i formen, sørger den for sikker hold og pålitelig lukking. Ideell for alle som søker kvalitet og funksjonalitet i ett.
| Diameter - utvendig | 72,02 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 11 mm |
| Vekt | 4,45 g |
| Farge | Sølv |
| Materiale - Kategori | Aluminium |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | 70/4 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Den sølvfargede skrukorken i metall passer perfekt til 70/400 åpninger. Robust og rund i formen, sørger den for sikker hold og pålitelig lukking. Ideell for alle som søker kvalitet og funksjonalitet i ett.
| Diameter - utvendig | 72,02 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 11 mm |
| Vekt | 4,45 g |
| Farge | Sølv |
| Materiale - Kategori | Aluminium |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | 70/4 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























