Skruelokk #, metall, sølv, for åpning: PP 28
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
3,06 kr
10
2,95 kr
3%
20
2,73 kr
10%
50
2,62 kr
14%
100
2,29 kr
25%
200
2,18 kr
28%
1.000
1,96 kr
35%
2.500
1,75 kr
42%
Ingenting valgt
Enhetspris: 3,06 kr 3,06 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Den sølvfargede metallskruelokket med rund design passer til PP 28 og gir sikker feste - pålitelighet uten kompromisser.
| Diameter - utvendig | 30 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 14 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 1,5 g |
| Farge | Sølv |
| Materiale - Kategori | Aluminium |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Åpningsstørrelse | PP 28 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
1 anmeldelse
22. september 2023 17:49
Guter Schraubverschluss
Tut wofür ein Schraubverschluss da ist.
Den sølvfargede metallskruelokket med rund design passer til PP 28 og gir sikker feste - pålitelighet uten kompromisser.
| Diameter - utvendig | 30 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 14 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 1,5 g |
| Farge | Sølv |
| Materiale - Kategori | Aluminium |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Åpningsstørrelse | PP 28 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
1 anmeldelse
22. september 2023 17:49
Guter Schraubverschluss
Tut wofür ein Schraubverschluss da ist.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























