Glass og flasker Rektangulært hengelapp, brunt
Artikkelnummer : 100004880
Rektangulært hengelapp, brunt
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
6,00 kr
10
5,57 kr
7%
20
5,46 kr
9%
50
5,35 kr
10%
100
4,36 kr
27%
200
4,15 kr
30%
Ingenting valgt
Enhetspris: 6,00 kr 6,00 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Den hengende etiketten 'Natural Color' er ideell som gave og flaskelapp.
| Form - Bunn | Firkantet |
|---|---|
| Høyde | 55 mm |
| Vekt | 1 g |
| bredde | 110 mm |
| Farge | Brun |
| Materiale - Kategori | Papp |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Den hengende etiketten 'Natural Color' er ideell som gave og flaskelapp.
| Form - Bunn | Firkantet |
|---|---|
| Høyde | 55 mm |
| Vekt | 1 g |
| bredde | 110 mm |
| Farge | Brun |
| Materiale - Kategori | Papp |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.




















