Glass og flasker Mostlokk type 5, gummi, rød
Artikkelnummer : 100003130
Mostlokk type 5, gummi, rød
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
43,21 kr
10
42,01 kr
2%
20
40,59 kr
6%
50
39,83 kr
7%
100
32,52 kr
24%
200
31,43 kr
27%
Ingenting valgt
Enhetspris: 43,21 kr 43,21 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Musthetten type 5 egner seg for lufttett forsegling av hjemmelaget most, juice og annet. Spesielt egnet for glassballonger. Matsikker. Egnet for flere bruk. Innvendig diameter: ca 63 mm. Innvendig høyde: ca 52 mm.
| Diameter - utvendig | 75 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 61 mm |
| Vekt | 70 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Musthetten type 5 egner seg for lufttett forsegling av hjemmelaget most, juice og annet. Spesielt egnet for glassballonger. Matsikker. Egnet for flere bruk. Innvendig diameter: ca 63 mm. Innvendig høyde: ca 52 mm.
| Diameter - utvendig | 75 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 61 mm |
| Vekt | 70 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















