Glass og flasker Mostkappe type 4, gummi, rød
Artikkelnummer : 100003080
Mostkappe type 4, gummi, rød
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
32,19 kr
10
32,08 kr
0%
20
31,86 kr
1%
50
31,75 kr
1%
100
31,65 kr
1%
200
31,54 kr
2%
Ingenting valgt
Enhetspris: 32,19 kr 32,19 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Type 4 mosthette egner seg for lufttett og sikker forsegling av hjemmelaget most, juice og mye mer. Spesielt egnet for glassballonger. Matsikker. Egnet for flere bruk.
| Diameter - utvendig | 55 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 61 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 30 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Type 4 mosthette egner seg for lufttett og sikker forsegling av hjemmelaget most, juice og mye mer. Spesielt egnet for glassballonger. Matsikker. Egnet for flere bruk.
| Diameter - utvendig | 55 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 61 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 30 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















