Glass og flasker Mostkappe type 1, gummi, rød
Artikkelnummer : 100003050
Mostkappe type 1, gummi, rød
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
5,46 kr
10
5,24 kr
4%
20
5,13 kr
6%
50
4,91 kr
10%
100
4,04 kr
26%
200
3,93 kr
28%
Ingenting valgt
Enhetspris: 5,46 kr 5,46 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Musthetten type 1 egner seg for lufttett og sikker forsegling av alle typer vin-, juice- og brennevinsflasker. Passer nesten alle flasker opp til 0,5 liter. Matsikker. Egnet for flere bruk.
| Diameter - utvendig | 29 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 25 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 5 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Musthetten type 1 egner seg for lufttett og sikker forsegling av alle typer vin-, juice- og brennevinsflasker. Passer nesten alle flasker opp til 0,5 liter. Matsikker. Egnet for flere bruk.
| Diameter - utvendig | 29 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 25 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 5 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















