Glass og flasker Målebeger 5-30 ml, PP-plast
Artikkelnummer : 100013940
Målebeger 5-30 ml, PP-plast
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
8,08 kr
20
7,86 kr
2%
100
7,64 kr
5%
250
7,53 kr
6%
500
6,22 kr
23%
1.000
6,11 kr
24%
Ingenting valgt
Enhetspris: 8,08 kr 8,08 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Målekopp som plug-in vedlegg som passer til alle medisinflasker. Skalerbar fra 5 ml - 30 ml. Bare fest den - ferdig! Leveringen inkluderer ikke en flaske, illustrasjonen er kun veiledende.
| Diameter - utvendig | 35 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 41 mm |
| Vekt | 5,2 g |
| Volum - anbefalt | 30 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Målekopp som plug-in vedlegg som passer til alle medisinflasker. Skalerbar fra 5 ml - 30 ml. Bare fest den - ferdig! Leveringen inkluderer ikke en flaske, illustrasjonen er kun veiledende.
| Diameter - utvendig | 35 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 41 mm |
| Vekt | 5,2 g |
| Volum - anbefalt | 30 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.

























