Glass og flasker Krympekapsel 32x41, PVC-plast, oransje
Artikkelnummer : 100031460
Krympekapsel 32x41, PVC-plast, oransje
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
4,36 kr
20
4,15 kr
4%
100
4,04 kr
7%
200
3,93 kr
9%
500
3,38 kr
22%
1.000
3,27 kr
25%
2.000
3,06 kr
29%
5.000
2,62 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 4,36 kr 4,36 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Type M oransje krympekapsel med rivetape, bestående av termoplastfilm, krymper rundt flaskehalsen ved oppvarming. For perfeksjon av flaskene dine. Tilgjengelig i andre størrelser/varianter.
| Diameter - utvendig | 31,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 40 mm |
| Vekt | 1 g |
| Farge | Oransje |
| Materiale - Kategori | PVC |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Type M oransje krympekapsel med rivetape, bestående av termoplastfilm, krymper rundt flaskehalsen ved oppvarming. For perfeksjon av flaskene dine. Tilgjengelig i andre størrelser/varianter.
| Diameter - utvendig | 31,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 40 mm |
| Vekt | 1 g |
| Farge | Oransje |
| Materiale - Kategori | PVC |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















