Glass og flasker Krympekapsel 32x41, PVC-plast, gul
Artikkelnummer : 100015010
Krympekapsel 32x41, PVC-plast, gul
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
3,93 kr
10
3,82 kr
2%
20
3,71 kr
5%
100
3,49 kr
11%
200
3,06 kr
22%
500
2,95 kr
24%
Ingenting valgt
Enhetspris: 3,93 kr 3,93 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Den gule krympekapselen med rivetape, laget av termoplastfilm, krymper rundt flaskehalsen ved oppvarming. Passer ikke skrukork PP31.5.
| Diameter - utvendig | 31,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 40 mm |
| Vekt | 1 g |
| Farge | Gul |
| Materiale - Kategori | PVC |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Den gule krympekapselen med rivetape, laget av termoplastfilm, krymper rundt flaskehalsen ved oppvarming. Passer ikke skrukork PP31.5.
| Diameter - utvendig | 31,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 40 mm |
| Vekt | 1 g |
| Farge | Gul |
| Materiale - Kategori | PVC |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























