Glass og flasker Krympekapsel 32x41, PVC-plast, blå
Artikkelnummer : 100006100
Krympekapsel 32x41, PVC-plast, blå
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
3,82 kr
10
3,71 kr
2%
20
3,49 kr
8%
100
3,38 kr
11%
200
2,95 kr
22%
500
2,62 kr
31%
Ingenting valgt
Enhetspris: 3,82 kr 3,82 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Krympekapselen med en diameter på 32 mm i blåmetallic med rivetape, laget av termoplastfilm, krymper rundt flaskehalsen ved hjelp av varme. For perfeksjon av vinflaskene dine.
| Diameter - utvendig | 31,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 40 mm |
| Vekt | 1 g |
| Farge | Blå |
| Materiale - Kategori | PVC |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Krympekapselen med en diameter på 32 mm i blåmetallic med rivetape, laget av termoplastfilm, krymper rundt flaskehalsen ved hjelp av varme. For perfeksjon av vinflaskene dine.
| Diameter - utvendig | 31,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 40 mm |
| Vekt | 1 g |
| Farge | Blå |
| Materiale - Kategori | PVC |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























