Glass og flasker Gjærhette type 4a, gummi, rød
Artikkelnummer : 100003120
Gjærhette type 4a, gummi, rød
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
37,32 kr
10
36,23 kr
2%
20
35,03 kr
6%
50
34,37 kr
7%
100
28,04 kr
24%
200
26,95 kr
27%
Ingenting valgt
Enhetspris: 37,32 kr 37,32 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Gjæringshetten type 4a er perfekt for å sette inn et gjæringstilbehør og tilbyr den perfekte drikkebeskyttelsen for most, vin og mye mer. Matsikker. Egnet for flere bruk.
| Diameter - utvendig | 60 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 63 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 42 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Gjæringshetten type 4a er perfekt for å sette inn et gjæringstilbehør og tilbyr den perfekte drikkebeskyttelsen for most, vin og mye mer. Matsikker. Egnet for flere bruk.
| Diameter - utvendig | 60 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 63 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 42 g |
| Farge | Rød |
| Materiale - Kategori | Gummi |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















