Glass og flasker Gaveeske 'Metallic', rektangulær, papp, champagne
Artikkelnummer : 100005160
Gaveeske 'Metallic', rektangulær, papp, champagne
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
72,02 kr
20
69,62 kr
3%
50
67,66 kr
6%
100
66,24 kr
8%
250
53,91 kr
25%
500
52,05 kr
27%
1.000
50,31 kr
30%
2.500
43,21 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 72,02 kr 72,02 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
'Champagne Metallic' gaveeske er høykvalitets og dekorativ emballasje for vin-, champagne- eller brennevinsflasker. De justerbare lamellene på innsiden gjør at boksen passer for nesten alle flaskestørrelser.
| Form - Bunn | Firkantet |
|---|---|
| Høyde | 380 mm |
| Vekt | 76 g |
| bredde | 80 mm |
| Farge | Brun |
| Materiale - Kategori | Papp |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
'Champagne Metallic' gaveeske er høykvalitets og dekorativ emballasje for vin-, champagne- eller brennevinsflasker. De justerbare lamellene på innsiden gjør at boksen passer for nesten alle flaskestørrelser.
| Form - Bunn | Firkantet |
|---|---|
| Høyde | 380 mm |
| Vekt | 76 g |
| bredde | 80 mm |
| Farge | Brun |
| Materiale - Kategori | Papp |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.
























