Glass og flasker Gaveeske 'Impuls', rektangulær, papp, leire
Artikkelnummer : 100020970
Gaveeske 'Impuls', rektangulær, papp, leire
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
33,61 kr
10
32,74 kr
2%
20
31,75 kr
5%
50
30,99 kr
7%
100
25,53 kr
24%
200
24,33 kr
27%
Ingenting valgt
Enhetspris: 33,61 kr 33,61 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
'Impuls' gaveeske er dekorativ emballasje for vin-, champagne- eller brennevinsflasker. Passer til 1 flaske. Passer også til gaver.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 360 mm |
| Vekt | 77 g |
| bredde | 78 mm |
| Farge | Brun |
| Materiale - Kategori | Papp |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
'Impuls' gaveeske er dekorativ emballasje for vin-, champagne- eller brennevinsflasker. Passer til 1 flaske. Passer også til gaver.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 360 mm |
| Vekt | 77 g |
| bredde | 78 mm |
| Farge | Brun |
| Materiale - Kategori | Papp |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.




















