Glass og flasker Gaveeske 'Bølge', rektangulær, papp, naturfarget
Artikkelnummer : 100002100
Gaveeske 'Bølge', rektangulær, papp, naturfarget
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
30,55 kr
10
29,68 kr
2%
20
28,81 kr
5%
50
27,94 kr
8%
100
22,92 kr
24%
200
22,15 kr
27%
Ingenting valgt
Enhetspris: 30,55 kr 30,55 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
'Wave - Sahara' gaveeske er dekorativ emballasje for vin-, champagne- eller brennevinsflasker samt gaver. Passer til 1 flaske. Finnes også i andre farger, overflate i bølgerelieff.
| Form - Bunn | Firkantet |
|---|---|
| Høyde | 365 mm |
| Vekt | 108 g |
| bredde | 90 mm |
| Farge | Brun |
| Materiale - Kategori | Bølgepapp |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
'Wave - Sahara' gaveeske er dekorativ emballasje for vin-, champagne- eller brennevinsflasker samt gaver. Passer til 1 flaske. Finnes også i andre farger, overflate i bølgerelieff.
| Form - Bunn | Firkantet |
|---|---|
| Høyde | 365 mm |
| Vekt | 108 g |
| bredde | 90 mm |
| Farge | Brun |
| Materiale - Kategori | Bølgepapp |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.




















