Glass og flasker Gaveeske 'Bølge', rektangulær, papp, blå
Artikkelnummer : 100002110
Gaveeske 'Bølge', rektangulær, papp, blå
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
43,65 kr
20
42,34 kr
3%
50
40,92 kr
6%
100
40,16 kr
7%
250
32,74 kr
24%
500
31,54 kr
27%
1.000
30,55 kr
30%
2.500
26,30 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 43,65 kr 43,65 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
'Welle-Ocean' gaveeske er dekorativ emballasje for vin-, champagne- eller brennevinsflasker samt gaver. Passer til 1 flaske. Finnes også i andre farger, overflate i bølgerelieff.
| Form - Bunn | Firkantet |
|---|---|
| Høyde | 365 mm |
| Vekt | 108 g |
| bredde | 90 mm |
| Farge | Blå |
| Materiale - Kategori | Bølgepapp |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
'Welle-Ocean' gaveeske er dekorativ emballasje for vin-, champagne- eller brennevinsflasker samt gaver. Passer til 1 flaske. Finnes også i andre farger, overflate i bølgerelieff.
| Form - Bunn | Firkantet |
|---|---|
| Høyde | 365 mm |
| Vekt | 108 g |
| bredde | 90 mm |
| Farge | Blå |
| Materiale - Kategori | Bølgepapp |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.




















