Glass og flasker Dekkskive for 50 ml "Magic", PP-plast, hvit
Artikkelnummer : 100000160
Dekkskive for 50 ml "Magic", PP-plast, hvit
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
1,86 kr
20
1,75 kr
5%
50
1,53 kr
17%
100
1,31 kr
29%
250
1,20 kr
35%
500
1,09 kr
41%
1.000
0,98 kr
47%
2.500
0,87 kr
53%
Ingenting valgt
Enhetspris: 1,86 kr 1,86 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Hvit dekkskive for ren oppbevaring av kosmetikk til 50 ml 'Magic'-krukken laget av PP-plast.
| Form - Bunn | Rundt |
|---|---|
| Høyde | 5 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 4 g |
| Farge | Hvit |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Hvit dekkskive for ren oppbevaring av kosmetikk til 50 ml 'Magic'-krukken laget av PP-plast.
| Form - Bunn | Rundt |
|---|---|
| Høyde | 5 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 4 g |
| Farge | Hvit |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















