Glass og flasker Dekkskive for 15 ml 'Bianca', PP-plast, hvit
Artikkelnummer : 100000090
Dekkskive for 15 ml 'Bianca', PP-plast, hvit
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
1,75 kr
20
1,53 kr
12%
50
1,31 kr
25%
100
1,20 kr
31%
250
1,09 kr
37%
500
0,98 kr
44%
1.000
0,87 kr
50%
2.500
0,76 kr
56%
Ingenting valgt
Enhetspris: 1,75 kr 1,75 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Hvit dekkplate for en kosmetisk 15 ml krukke 'Bianca' laget av PP-plast. Dette gjør at forseglingen av bokser holder seg ren på lang sikt.
| Diameter - utvendig | 33,4 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 2,2 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 3 g |
| Farge | Hvit |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Hvit dekkplate for en kosmetisk 15 ml krukke 'Bianca' laget av PP-plast. Dette gjør at forseglingen av bokser holder seg ren på lang sikt.
| Diameter - utvendig | 33,4 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 2,2 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 3 g |
| Farge | Hvit |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















