Glass og flasker Dekkskive for 100 ml 'Magic', PP-plast, hvit
Artikkelnummer : 100000070
Dekkskive for 100 ml 'Magic', PP-plast, hvit
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
3,38 kr
20
3,27 kr
3%
50
3,16 kr
6%
100
3,06 kr
9%
250
2,51 kr
25%
500
2,40 kr
28%
1.000
2,29 kr
32%
2.500
1,96 kr
42%
Ingenting valgt
Enhetspris: 3,38 kr 3,38 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Hvit dekkskive for ren oppbevaring av kosmetikk til 100 ml 'Magic'-krukken laget av PP-plast.
| Diameter - utvendig | 58 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 5 mm |
| Vekt | 5 g |
| Farge | Hvit |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Hvit dekkskive for ren oppbevaring av kosmetikk til 100 ml 'Magic'-krukken laget av PP-plast.
| Diameter - utvendig | 58 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 5 mm |
| Vekt | 5 g |
| Farge | Hvit |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























