Glass og flasker 870 ml godteriglass, åpning: Twist Off (TO 82)
Artikkelnummer : 100010730
870 ml godteriglass, åpning: Twist Off (TO 82)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
19,86 kr
20
19,75 kr
0%
50
19,64 kr
1%
100
15,06 kr
24%
250
12,66 kr
36%
Ingenting valgt
Enhetspris: 19,86 kr 19,86 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
870 ml oppbevaringsglass - godteri, peanøtter, godbiter etc føles godt i denne.
| Form - Bunn | Rundt |
|---|---|
| Høyde | 131,2 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 380 , 385 g |
| Volum - anbefalt | 870 ml |
| Volum - full til randen | 870 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
870 ml oppbevaringsglass - godteri, peanøtter, godbiter etc føles godt i denne.
| Form - Bunn | Rundt |
|---|---|
| Høyde | 131,2 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 380 , 385 g |
| Volum - anbefalt | 870 ml |
| Volum - full til randen | 870 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.
























