Glass og flasker 750 ml vinflaske 'Liberty', åpning: kork
Artikkelnummer : 100035030
750 ml vinflaske 'Liberty', åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
24,23 kr
15
23,57 kr
2%
30
22,81 kr
5%
60
22,15 kr
8%
105
18,22 kr
24%
255
17,57 kr
27%
510
17,02 kr
29%
699
14,62 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 24,23 kr 24,23 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Kvalitetsglass fra Italia! Den 750 ml klare vinflasken 'Liberty Leggera' i klassisk Bordeaux-form imponerer med sin høye glassvekt, som er ideell for oppbevaring av hvitt av høy kvalitet og roséviner.
| Diameter - utvendig | 75,6 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 330 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 600 , 611 g |
| Volum - anbefalt | 750 ml |
| Volum - full til randen | 770 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Kvalitetsglass fra Italia! Den 750 ml klare vinflasken 'Liberty Leggera' i klassisk Bordeaux-form imponerer med sin høye glassvekt, som er ideell for oppbevaring av hvitt av høy kvalitet og roséviner.
| Diameter - utvendig | 75,6 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 330 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 600 , 611 g |
| Volum - anbefalt | 750 ml |
| Volum - full til randen | 770 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























