Glass og flasker 750 ml universell flaske gulrotform, glass, åpning: PP 28
Artikkelnummer : 100012630
750 ml universell flaske gulrotform, glass, åpning: PP 28
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
13,64 kr
30
13,31 kr
2%
60
12,88 kr
5%
105
12,55 kr
7%
210
10,37 kr
23%
360
9,82 kr
28%
720
9,60 kr
29%
1.421
8,08 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 13,64 kr 13,64 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
750 ml universalflasken er elegant og allsidig - og til en lav pris. Passer til juice, likør, sirup, limonade, brus, brennevin og mye mer.
| Diameter - utvendig | 76,9 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 270 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 345 g |
| Volum - anbefalt | 750 ml |
| Volum - full til randen | 784 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
750 ml universalflasken er elegant og allsidig - og til en lav pris. Passer til juice, likør, sirup, limonade, brus, brennevin og mye mer.
| Diameter - utvendig | 76,9 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 270 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 345 g |
| Volum - anbefalt | 750 ml |
| Volum - full til randen | 784 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























