Bormioli Rocco 750 ml trådbøyleglass 'Officina 1825', åpning: trådbøylelås

Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
| Form - Bunn | Rundt |
|---|---|
| Høyde | 105 , 150 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 450 , 847 g |
| Volum - anbefalt | 750 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Logg inn
| Form - Bunn | Rundt |
|---|---|
| Høyde | 105 , 150 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 450 , 847 g |
| Volum - anbefalt | 750 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Logg inn

Officina 1825
Serien «Officina 1825» fra den italienske produsenten Bormioli Rocco kombinerer førsteklasses håndverk med nostalgisk sjarm. Det karakteristiske designet med riller i glasskanten og det pregete «1825»-logoen gjør hvert glass til et ekte blikkfang. Disse stilfulle patentlokkglassene er spesielt utviklet for delikatesseprodusenter, hoteller og kresne private tappere som verdsetter estetikk og kvalitet. Tilgjengelig i fargene blå, rød og hvit som en del av spesialserien Color, tilbyr «Officina 1825» en eksklusiv mulighet til å oppbevare fine spesialiteter smakfullt og sikkert.
Patentlokk med glasslokk og hvit gummiring sørger for en tett forsegling og enkel håndtering. Det beskytter innholdet pålitelig og gjør det mulig å lukke glasset sikkert igjen – ideelt for delikatesser, hjemmelagde spesialiteter og eksklusive godsaker.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.



















