Bormioli Rocco 365 ml drikkeglass 'Kaleido', glass
Artikkelnummer : 100027530
365 ml drikkeglass 'Kaleido', glass
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
12,55 kr
6
12,22 kr
2%
12
12,00 kr
4%
48
11,46 kr
8%
96
9,28 kr
26%
576
8,95 kr
28%
1.092
8,73 kr
30%
Ingenting valgt
Enhetspris: 12,55 kr 12,55 kr
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Med vårt 365 ml longdrinkglass 'Diamant' kan du servere cocktailer og longdrinker spesielt elegant! Et vakkert glass -laget i Italia- uten kalibreringsmerke. Tåler vask i oppvaskmaskin.
| Form - Bunn | Rundt |
|---|---|
| Høyde | 142 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 309 g |
| Volum - anbefalt | 365 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Med vårt 365 ml longdrinkglass 'Diamant' kan du servere cocktailer og longdrinker spesielt elegant! Et vakkert glass -laget i Italia- uten kalibreringsmerke. Tåler vask i oppvaskmaskin.
| Form - Bunn | Rundt |
|---|---|
| Høyde | 142 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 309 g |
| Volum - anbefalt | 365 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.




















