Glass og flasker 700 ml krukke 'Calvados, steingods, svart, åpning: kork
Artikkelnummer : 100003990
700 ml krukke 'Calvados, steingods, svart, åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
35,90 kr
10
34,92 kr
2%
20
33,61 kr
6%
50
33,06 kr
7%
100
26,95 kr
24%
200
26,19 kr
27%
525
25,21 kr
29%
1.050
21,50 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 35,90 kr 35,90 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Den 700 ml steintøymuggen med korkmunn 'blank svart' er et kvalitetsprodukt fra vår region, Westerwald. Steintøymunner kjennetegnes ved sin tetthet, spesielt lange kjøleeffekt og syrebestandighet.
| Diameter - utvendig | 89 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 217 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 750 g |
| Volum - anbefalt | 700 ml |
| Volum - full til randen | 780 ml |
| Farge | Svart |
| Materiale - Kategori | Steintøy |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 19–23×33 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Den 700 ml steintøymuggen med korkmunn 'blank svart' er et kvalitetsprodukt fra vår region, Westerwald. Steintøymunner kjennetegnes ved sin tetthet, spesielt lange kjøleeffekt og syrebestandighet.
| Diameter - utvendig | 89 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 217 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 750 g |
| Volum - anbefalt | 700 ml |
| Volum - full til randen | 780 ml |
| Farge | Svart |
| Materiale - Kategori | Steintøy |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 19–23×33 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















