Glass og flasker 70 ml flatt fallglass, åpning: Twist-Off (TO 66)
Artikkelnummer : 100008940
70 ml flatt fallglass, åpning: Twist-Off (TO 66)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
7,75 kr
28
7,53 kr
2%
56
7,31 kr
5%
112
7,09 kr
8%
252
5,67 kr
26%
504
5,46 kr
29%
1.008
5,35 kr
30%
3.978
4,58 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 7,75 kr 7,75 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Takket være dens typiske form kan maten fjernes raskt og grundig fra 70 ml glassbeholderen. Egnet for konservering og pasteurisering.
| Diameter - utvendig | 59,7 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 36 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 70 g |
| Volum - anbefalt | 70 ml |
| Volum - full til randen | 70 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Takket være dens typiske form kan maten fjernes raskt og grundig fra 70 ml glassbeholderen. Egnet for konservering og pasteurisering.
| Diameter - utvendig | 59,7 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 36 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 70 g |
| Volum - anbefalt | 70 ml |
| Volum - full til randen | 70 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























