Glass og flasker 634 ml buet trådspenneglass, åpning: trådspenne-lukking

Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
| Diameter - utvendig | 107,7 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 113 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 515 , 522 g |
| Volum - anbefalt | 634 ml |
| Volum - full til randen | 634 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
| Diameter - utvendig | 107,7 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 113 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 515 , 522 g |
| Volum - anbefalt | 634 ml |
| Volum - full til randen | 634 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn

Trådhettenglass – klassisk oppbevaring med sikker lukking
Trådhettenglass er en velprøvd løsning for bærekraftig oppbevaring og konservering av matvarer. Med sin buede form og den stabile trådhettelukkingen tilbyr disse glassene ikke bare et tiltalende utseende, men også høy funksjonalitet. Produsert i Tyskland, imponerer de med sin høye kvalitet og sin ekstra forseglede lukking som sikrer en lufttett forsegling. Det medfølgende glasslokket og gummiringen garanterer sikker lagring og bevarer friskhet og aromaer optimalt.
Takket være deres allsidige bruksområder egner trådhettenglass seg ideelt til sylting og konservering av hjemmelagde spesialiteter som syltetøy, chutney eller syltede grønnsaker. De tilbyr også en hygienisk og stilfull løsning for oppbevaring av tørre matvarer som müsli, mel eller belgfrukter.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.
























