Glass og flasker 580 ml firkantet glass 'Ikarus', åpning: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Artikkelnummer : 100016760
580 ml firkantet glass 'Ikarus', åpning: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
29,24 kr
10
28,48 kr
2%
20
27,39 kr
6%
50
26,95 kr
7%
100
21,93 kr
24%
200
21,17 kr
27%
693
20,52 kr
29%
1.386
17,57 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 29,24 kr 29,24 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Det rektangulære 580 ml designerglasset 'Ikarus' laget i Italia ser veldig moderne og stilig ut og er spesielt egnet for konservering og pasteurisering.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 119 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 350 , 369 g |
| Volum - anbefalt | 580 ml |
| Volum - full til randen | 638 ml |
| bredde | 86 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | TO 82 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Det rektangulære 580 ml designerglasset 'Ikarus' laget i Italia ser veldig moderne og stilig ut og er spesielt egnet for konservering og pasteurisering.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 119 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 350 , 369 g |
| Volum - anbefalt | 580 ml |
| Volum - full til randen | 638 ml |
| bredde | 86 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | TO 82 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























